Cestovatelské přednášky

Cestovatelské přednášky

Cestování … sen mnoha z nás. Sbalit se a odjet na pár dní (týdnů nebo měsíců) na cesty po zemích, které neznáme, fascinují nás a toužíme je vidět. Jak ale na to? Kam vyjet? Dá se cestovat dlouhodobě? Na to všechno a na mnohem více otázek, najdete odpovědi v našich přednáškách.

Pro školyMáme zkušenosti a nebojíme se je předávat! Děláme kulturně vzdělávací přednášky na cestovatelská témata zahrnující země z celého světa. Naše prezentace jsou naplněny fotografiemi a informacemi o kultuře, lidech a životě dané země. Přednášky jsou vhodné pro střední školy, ale také pro poslední ročníky školy základní.

Pro firmy – Inspirace místo vyhoření, to je to oč nám běží. Pokud člověk tvrdě pracuje, měl by i stejně odpočívat. Umět se nadechnout, na chvíli odjet a nabrat síly, to dokáže vlít novou krev do žil, otevřít oči a znovu nabít tělo i mysl energií k další práci.

Na cestách se člověk dostává do situací netradičních, krizových a unikátních. Komerční teambuilding je super, ale přežít dva týdny ve stanu na treku v Himálajích vás (i váš tým) prověří mnohem lépe. Cestování je unikátní zážitek, který můžeme sdílet se svým okolím.

Jenže, jak na to? Je možné se motivovat cestou? Dokážeme využít touhy k poznávání cizích zemí k lepší práci? Nevíte jak? Rádi poradíme.

Pro knihovny, divadla, kina atd. – Vzdělání nekončí získáním maturity nebo diplomu na vysoké škole, člověk se musí učit a rozvíjet po celý svůj život. Cestování je jednou z nejlepších možností jak poznat svět kolem nás. K pochopení určité země nebo kultury nestačí do země zavítat jenom na týden, vlastně i měsíc je mnohdy málo. Neobstojí ani přečtení hromady knih a článků. Pro porozumění je nutné nejdříve nastudovat znalosti, ty si pak během cesty ověřit a vložit do lokálního kontextu. Naši cestovatelé jsou zkušení mazáci, kteří projeli nebo žili v nejedné zemi světa. Nechte se jimi inspirovat!

NAŠE ZEMĚ: Španělsko, Izrael, Palestina, Írán, Gruzie, Mauretánie, Maroko, Ukrajina, Laos a další …

Napsat komentář